Лікарі назвали шість найкращих соків для розрідження крові та запобігання тромбам

Деякі напої містять у своєму складі таку кількість корисних речовин, що можуть дати фору низці лікарських препаратів.

Загущення крові в організмі згодом може призводити до розвитку кількох вкрай небезпечних для життя захворювань. Серед них лідируючі позиції займають варикозне розширення вен, тромбоз та інсульт. Зрозуміло, що в такій ситуації без допомоги лікаря та загалом медицини не обійтися. Разом з тим, попутно надавати підтримку своєму організму людина цілком може і самостійно.

Наприклад, за допомогою правильного раціону та низки відомих напоїв, які, як запевняють медики, дійсно сприяють розрідженню крові та мінімізують ризик утворення тромбів.

Полуничний сік.

Сама по собі полуниця корисна, проте полуничний сік чомусь не має надто попиту, а дарма – стверджують медики. Просто неймовірна кількість корисних речовин у цьому напої можуть стати відмінною профілактикою від багатьох недуг.

А деякі мікроелементи ніби спеціально ув’язнені під те, щоб боротися з небезпечними утвореннями тромбів.

Малиновий сік.

Цей напій недаремно називають другим аспірином. Величезний відсоток ацетилсаліцилової кислоти у складі малинового соку допомагає ефективно допомагати при високій температурі та спеці, грипі та ангіні, при занепаді сил та депресії.

Крім цього, напій відмінною протистоїть загустінню дах і її згортання за рахунок утримання у своєму складі калію.

Журавлиновий сік.

Величезна кількість корисних вітамінів у складі цієї ягоди робить журавлинний сік одним з найефективніших протизапальних засобів.

До того присутній у журавлині кислота відмінно розганяє кров, не дозволяючи їй занадто густіти. Серйозний заслін цей напій ставить і спроб розвитку в організмі тромбозу.

Смородиновий сік.

Що чорна, що червона смородина ягоди неймовірно корисні навіть у розумінні лікарів-практиків. Смородиновий сік полегшує життя людям при спеці та застуді.

Крім того, наявність у складі цих ягід великого відсотка різних кислот добре розріджує кров.

Вишневий сік.

На думку фахівців, у вишні є практично весь ряд необхідних організму корисних мікроелементів. Не дарма ж цю ягоду називають справжньою «домашньою аптечкою».

За своєю ефективністю в частині розрідження крові та протистояння тромбозу вишневий сік, як мінімум, не поступається напоям із полуницею та малиною.

Гранатовий сік.

Цей напій медики рекомендують при багатьох недугах. Наприклад, лише одна склянка гранатового соку може помітно полегшити життя пацієнтам із анемією.

Це значно зменшує ризик розриву кровоносних судин, покращує кровообіг і не дозволяє крові густіти, збільшуючи хворобу.

Крім цього, гранатовий сік сам по собі корисний для очищення організму від токсинів та різних шлаків, підтримки бадьорості та гарного настрою.